Hizmetlerimiz

Araç Kiralama

GREEN VALLEY TURİZM, araç kiralama hizmetinde talebiniz doğrultusunda lüks ve orta segment araçlarımızla sizlerin istek ve arzularınız doğrultusunda dilediğiniz zaman dilediğiniz aracı temin edebilirsiniz.

Uçak Bileti

Dünyanın dört bir köşesine ulaşabileceğiniz GREEN VALLEY TURİZM alternatifleriyle farklı kültürleri keşfedin. Seyahat acentemizden yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini uygun fiyat avantajlarıyla 365 gün dilerseniz ofisimizden, dilerseniz ALO BİLET HATTIMIZ +90 544 725 83 87 nolu hattan kesintisiz servis imkânı ile alabilirsiniz.

Tatil ve Rezervasyon

Tatil otellerinden şehir otellerine kadar hem her bütçeye uygun fiyatları hem de farklı zevklere ve ilgi alanlarına göre yüzlerce tesisten biri sizin aradığınız özelliklere sahip olabilir. Sahip oldukları tesis özelliklerine göre şehir oteli, resort oteller, spa otelleri, termal otelleri, aqua parklı oteller, kayak otelleri gibi farklı özellikleriyle ön plana çıkan yurtiçi ve yurtdışı otellerden ihtiyacına uygun olanı seçerek faydalanmanız mümkün.

Transfer Hizmetleri

GREEN VALLEY TURİZM transfer hizmeti ile ister tatil için ister seyahatleriniz için sizleri havalimanlarından gideceğiniz yer ve konaklayacağınız otele veya istediğiniz adresten ve otelden havalimanlarına özel araçlarla transfer hizmeti sunuyoruz.